ایمپلنت و زیبایی دندانها با شرایط اقساط

روکش تمام سرامیک چیست

روکش تمام سرامیک برای دندان هایی که به هر طریقی آسیب دیده اند یا عملکرد خود را از دست داده اند یا فرایندی که با هدف زیبایی انجام می شود، استفاده می‌شود. دندان های بیمار با استفاده از روکش تمام سرامیک، سالم و زیبا به نظر می رسد. این روش یکی از بهترین روشهای درمانی برای بیماران و پزشکان است. عوامل مختلفی وجود دارد که قیمت دندان های سرامیکی را تعیین می کند.

دندان پزشک با  تجربه برای اطمینان از نتایج موفقیت آمیز در درمان روکش تمام سرامیک اهمیت بالایی دارد. روند درمان روکش سرامیک بسته به شرایط می تواند طولانی و دشوار باشد.

روکش تمام سرامیک چگونه ساخته می شود؟

لازم است که ابتدا از دندان بیمار قالب گیری شود و محل قرار گیری روکش سرامیک را اندازه گیری شود. با توجه به این اندازه گیری ها روکش سرامیک برروی دندان قرار داده می شود.

قبل از اینکه روکش سرامیکی شما قرار داده شود ، وابسته به شرایط باید چندین بار برای اندازه گیری مجدد به دندانپزشک مراجعه کنید. در این مرحله چندین بار اندازه گیری می شود تا از بروز هرگونه مشکلی در روند درمان جلوگیری شود.

در  آخرین مرحله روکش سرامیک دندان وصل شده و درمان به پایان می رسد. بعد از اینکه روکش سرامیکی به دندان وصل شد ، مراجعه به دندان پزشک برای بررسی روکش سرامیکی باید بطور منظم انجام گیرد.

روکش سرامیکی دندان ها حدود 10 سال عمر دارند. با مراقبت کافی از روکش سرامیکی می توان عمر آن را طولانی تر کرد.  اما بعد از مدت زمان مشخصی روکش سرامیکی قدیمی بیمار را آزار می دهد.

دلایل استفاده از روکش سرامیک

مهمترین دلیل استفاده از روکش سرامیک وجود پوسیدگی غیرقابل درمان یا از بین رفتن دندان است. بیماران پس از دست دادن دندان در خوردن و آشامیدن دچار مشکل می شوند. سرانجام ، بیمارانی که می خواهند لبخند زیبایی داشته باشند یا در دندان های خود تغییر شکل دارند ، می توانند از روکش سرامیک استفاده کنند.

مزایای روکش تمام سرامیکی

  1. – روکش تمام سرامیک بسیار با دوام می باشد که می توان برای مدت طولانی از آن استفاده کرد.
  2. – روند درمان کوتاه تر از سایر روشها است.
  3. – به شما امکان می دهد لبخندی زیبا داشته باشد. این روشی است که اغلب توسط بیماران با نگرانی های زیبایی ترجیح داده می شود.
  4. – مشورت با پزشک و معاینه برای درمان بسیار مهم است. تعداد روکش سرامیک با توجه به معاینه دندانپزشکی مشخص می شود.

روکش دندان سرامیک کلینیک دندانپزشکی مینوسا

روکش دندان سرامیک  که یکی از روشهای  مناسب برای ترمیم و زیبایی دندان است که توسط پزشکان متخصص در کلینیک مینوسا ساخته می شود.

روکش تمام سرامیک یک روش درمان زیبایی است که دندان ها را ترمیم می کند. از روکش سرامیک در معالجه دندان هایی که در اثر تصادف شکسته می شوند نیز استفاده می شود.

مراحل ساخت روکش دندان سرامیک

مراحل روکش دندان سرامیک در چند مرحله ساده انجام می شود. ابتدا دندان ها تمیز می شوند تا آنها برای قرارگیری پوشش مناسب باشند. علاوه بر این ، دندان های تمیز قالب گیری می شوند. به استفاده از این قالب ، روکش تمام سرامیک بدون خطا ساخته می شود. قالب دندان برای تولید روکش ارسال می شود و روکش دندان سرامیک از روی قالب دندان های شما ساخته می شود که توسط دندانپزشک برای چند روز با یک ماده شیمیایی تمیز می شود. روکش تمام سرامیک به طور متوسط ​​3 جلسه طول می کشد.

مزایای روکش دندان سرامیک

  1. شفاف و شبیه شکل طبیعی دندان
  2. هیچ واکنش آلرژیک و حساسیت در دهان  احساس نمیشود
  3. تراز و اصلاح فرم فک امکان پذیر است

معایب این درمان

  1. زمان آماده سازی ممکن است بسیار طولانی و پیچیده باشد.
  2. نسبتاً گران تر از دیگر روش های درمانی می باشد.
  3. در برابر شکستگی و ترک خوردگی آسیب پذیر است.

همین الان وقت معاینه رایگان بگیر!

خدمات مینوسا :

ارسال مشخصات:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای رزرو نوبت کافیست اطلاعات خود را وارد نمایید تا همکاران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس حاصل کنند.
فرم درخواست نوبت دندانپزشکی