Logo

قیمت ایمپلنت کره ای درجه یک و عمر و کیفیت انواع ایمپلنت ساخت کره

ايمپلنت كره اي

کیفیت ایمپلنت کره ای معمولا مهمترین نگرانی داوطلبان استفاده از ایمپلنت دندان است؛ چرا که به دلیل هزینه بسیار به صرفه برندهای ایمپلنت کره، بسیاری از مراجعان داوطلبان کاشت دائمی دندان، ایمپلنت های کره ای را به ایمپلنت های ساخت سوئیس یا آمریکا ترجیح می‌دهند. این علاقه دوطرفه بوده و ایمپلنت‌های تولید شده در کشور کره به دلیل داشتن قیمت مناسب و درصد موفقیت بالا، انتخاب اول بسیاری از مراکز دندانپزشکی برای ایمپلنت کامل دندان هستند.

البته نباید از یاد ببرید که برندهای مختلفی ایمپلنت‌های کره ای را طراحی و تولید‌ می‌کنند و ممکن است کیفیت برخی برندها، از برندهای دیگر بهتر باشد. در این مقاله با انواع برندهای ایمپلنت کره‌ای و کیفیت آنها بیشتر آشنا‌ می‌شویم و قیمت انواع ایمپلنت کره ای را بررسی‌ می‌کنیم. همراه کلینیک مینوسا باشید.

آیا ایمپلنت کره ای واقعا خوب است؟

ایمپلنت کره ای یکی از گزینه‌های محبوب برای جایگزینی دندان‌های از دست رفته است و از آن‌ می‌توان برای ایمپلنت فوری یا ایمپلنت به روش معمول استفاده کرد. اما آیا این ایمپلنت انتخاب مناسبی برای شماست و کیفیت لازم را دارد؟! با مقایسه مزایا و معایب ایمپلنت کره‌‌ای به جواب این سوال‌ می‌رسید.

بهترین برند ایمپلنت کره ای

مزایای ایمپلنت کره ای

 • کیفیت مطلوب: ایمپلنت‌های کره‌ای با استانداردهای بین‌المللی ساخته‌ می‌شوند و تاییدیه‌های لازم را دارند. بنابراین‌ می‌توان به کیفیت آنها اعتماد کرد.
 • پایین بودن هزینه ایمپلنت کره ای: هزینه ی ایمپلنت کره ای نسبت به ایمپلنت‌های اروپایی و آمریکایی مناسب‌تر است و این موضوع برای بسیاری از بیماران یک مزیت محسوب‌ می‌شود.
 • گستردگی در بازار: از آنجایی که تقاضا برای ایمپلنت کره‌ای بالاست، تعداد زیادی از دندانپزشکان و کلینیک‌ها در ایران از این ایمپلنت استفاده‌ می‌کنند و مشکلی برای دسترسی به برندهای مختلف ایمپلنت کره‌ای وجود ندارد.
 • شناخت بین‌المللی: ایمپلنت‌های کره‌ای به جز ایران، در بسیاری از کشورهای آمریکایی و اروپایی نیز استفاده‌ می‌شوند و برندهای این کشور در جامعه جهانی شناخته شده‌ هستند.

معایب ایمپلنت کره ای

 • کیفیت متفاوت: با وجود استانداردهای بین‌المللی، همچنان ممكن است کیفیت برندهای مختلف ایمپلنت‌های کره‌ای، متفاوت باشد و این موضوع روی درصد موفقیت کاشت ایمپلنت تاثیر خواهد داشت.
 • گارانتی محدود: برندهای تولیدکننده ایمپلنت در کشور کره، محصولات خودشان را به صورت محدود تضمین‌ می‌کنند و‌ نمی‌توان از موفقیت درمان به صورت 100 درصد مطمئن بود.
 • عدم استفاده از تکنولوژی‌های روز: معمولا برندهای کره‌ای ایمپلنت به آخرین تكنولوژی‌ها و روش‌های نوین در زمینه ایمپلنتولوژی دسترسی ندارند. برای مثال بعضی از جدیدترین ایمپلنت‌ها سطح نانوکامپوزیتی دارند که باعث‌ می‌شود با استخوان بهتر ادغام شوند و خطر عفونت را کاهش دهند. این نوع ایمپلنت‌ها را‌ نمی‌توان در بین محصولات کشور کره یافت.
ایا ایمپلنت کره ای خوب است

ماندگاری و عمر ایمپلنت کره ای

طول عمر ایمپلنت دندان کره‌ای با توجه به کیفیت و برند ایمپلنت متفاوت خواهد بود. به طور کلی برندهایی که دوام بالاتری دارند، قیمت بیشتری هم خواهند داشت. به عنوان مثال قیمت ایمپلنت کره ای درجه یک نسبت به ایمپلنت‌های کره‌ای معمولی تفاوت زیادی دارد و‌ می‌توان از ماندگاری آن برای 10 سال یا بیشتر مطمئن بود.

معمولا برندهای معتبر کره‌ای، ماندگاری ایمپلنت‌های خود را تا چند سال تضمین‌ می‌کنند. البته باید در نظر داشته باشید که نحوه مراقبت از ایمپلنت و مهارت دندانپزشک در زمان جراحی نیز روی طول عمر ایمپلنت موثر خواهد بود.

قیمت ایمپلنت کره ای

قیمت ایمپلنت دندان کره ای به عوامل مختلفی بستگی دارد؛ اما به طور کلی‌ می‌توان گفت هزینه کاشت ایمپلنت‌های کره‌ای از ایمپلنت ایرانی بیشتر و از ایمپلنت کشورهایی مانند سوئیس، آلمان و آمریکا کمتر است.

عوامل موثر بر قیمت پایه ایمپلنت کره ای عبارتند از:

 1. تعداد واحد ایمپلنت: قیمت ایمپلنت کره ای با توجه به اینکه چه تعداد از دندان‌ها نیاز به ایمپلنت داشته باشند، در کلینیک‌ها تعیین‌ می‌شود.
 2. برند ایمپلنت: قیمت هر واحد ایمپلنت کره ای با توجه به برند ایمپلنت متفاوت است. شرکت‌ها و برندهای مختلفی ایمپلنت کره‌ای تولید‌ می‌کنند که هر کدام کیفیت و قیمت خاص خودشان را دارند.
 3. مهارت و تخصص دندانپزشک: هزینه کاشت ایمپلنت کره ای با توجه به مهارت و تجربه دندانپزشک متفاوت خواهد بود. فراموش نکنید تخصص دندانپزشک، موفقیت کاشت ایمپلنت را تضمین‌ می‌کند و سرمایه‌گذاری روی سلامتی خودتان است.
 4. هزینه درمان‌های جانبی: مراحل ایمپلنت دندان با توجه به شرایط دهان و دندان شما متفاوت است. گاهی لازم است پیش از جراحی ایمپلنت، درمان‌های دیگری مثل رفع عفونت‌های لثه و دندان‌ها، پیوند استخوان، سینوس لیفت و… لازم باشد که هزینه خودش را دارد.
 5. هزینه لابراتوار: ساخت روکش و تاج دندان در لابراتوار انجام‌ می‌شود که قیمت روکش ایمپلنت کره ای با توجه به هزینه‌های لابراتوار متفاوت خواهد بود.

از آنجایی که عوامل مختلفی روی هزینه ایمپلنت تاثیر‌ می‌گذارد، برای اطلاع از قیمت روز ایمپلنت کره ای با توجه به شرایط و طرح درمان خود، با متخصصان ما در کلینیک دندانپزشکی مینوسا تماس بگیرید. بعد از مشاوره رایگان برای طرح درمان، از قیمت انواع ایمپلنت کره‌ای مطلع خواهید شد.

انواع ایمپلنت دندان کره ای

بهترین انواع ایمپلنت دندان کره ای

بهترین ایمپلنت کره ای با توجه به شرایط دهان و دندان بیمار و طرح درمان او توسط متخصص ایمپلنت تعیین‌ می‌شود. برندهای معتبر ایمپلنت کره‌ای، همگی کیفیت مطلوبی دارند و تفاوت آنها در متریال و روش ساخت آنهاست. به عنوان مثال روکش ایمپلنت‌های مختلف‌ می‌تواند از زیرکونیوم یا سرامیک ساخته شده باشد که دندانپزشک با توجه به سازگاری آنها با شرایط دندان‌های بیمار، ایمپلنت مناسب را انتخاب‌ می‌کند.

از بین برندهای کره‌ای، ایمپلنت‌های بایوتم، استوم و مگاژن بهترین برندها هستند که تاییدیه‌های FDA و CE را دریافت کردند. با این حال به طور قطع‌ نمی‌توان در این مورد نظر دارد و نظر متخصص ایمپلنت با توجه به شرایط بیمار، ارجحیت دارد.

بهترین انواع برند ایمپلنت کره ای

ایمپلنت برندهای معتبر کره‌ای با استفاده از فناوری‌های پیشرفته و مواد اولیه باکیفیت ساخته‌ می‌شوند و ماندگاری نسبتا بالایی دارند. در ادامه به معرفی چند نوع از بهترین برندهای کره‌ای ایمپلنت‌ می‌پردازیم.

ایمپلنت بایوتم Biotem

این برند یکی از معتبرترین تولیدکنندگان ایمپلنت در کره جنوبی است. این شرکت با داشتن گواهینامه‌های بین‌المللی، 4 نوع ایمپلنت مختلف در فرم‌های مخروطی و مستقیم طراحی کرده که‌ می‌تواند نیاز بیماران مختلف را پوشش دهد.

ایمپلنت اوستم OSSTEM

این برند از قدیمی‌ترین برندهای تولیدکننده ایمپلنت محسوب‌ می‌شود و محصولات متنوعی دارد. ایمپلنت‌های اوستم در 24 طرح مختلف طراحی شدند تا برای استفاده در هر شرایطی مناسب باشند. این شرکت نیز دارای گواهینامه‌های معتبر بین‌المللی است و محصولات آن در بیش از ۷۰ کشور جهان عرضه‌ می‌شود.

ایمپلنت مگاژن MEGAGEN

این برند یکی دیگر از رقبای قوی در بازار جهانی ایمپلنت است و با حضور کوتاه مدت خود در بازار توانسته از بسیاری از رقبا پیشی بگیرد. ایمپلنت‌های مگاژن در 18 فرم مختلف طراحی شدند و به بیش از 80 کشور در دنیا عرضه‌ می‌شوند.

ایمپلنت کره ای مگاژن

ایمپلنت اوست Avest

ایمپلنت‌های اوست دوام بالایی دارند و با استفاده از تکنولوژی پیشرفته و مواد درجه یک ساخته‌ می‌شوند. به همین دلیل معمولا قیمت آنها نسبت به سایر برندها بیشتر است.

ایمپلنت Cis کره

برند سیز Cis کره از برندهای معتبری است که انواع ایمپلنت را با کیفیت و استحکام مناسب تولید‌ می‌کند. محصولات این برند در کنار داشتن متریال درجه یک، قیمت مناسبی هم دارند و در بسیاری از کلینیک‌های دندانپزشکی برای اصلاح طرح لبخند استفاده‌ می‌شوند.

ایمپلنت سون مدیکس Sewon medix

این برند کره‌ای محصولات متنوعی از انواع فیکسچر ایمپلنت تا انواع پروتز و ابزارهای مناسب پروتز را تولید‌ می‌کند. سیستم ایمپلنت IH که از آلیاژ تیتانیوم طراحی شده، یکی از شناخته‌شده‌ترین محصولات این برند است که در بسیاری از کشورها استفاده‌ می‌شود.

ایمپلنت دیو Dio

برند دیو Dio، یک برند قدیمی و مطمئن با داشتن تجربه طولانی و سابقه درخشان است که محصولات خودش را به بیش از 70 کشور عرضه‌ می‌کند. ایمپلنت‌های سطح دندان (submerge) این برند کاملا شناخته شده هستند و قیمت ایمپلنت کره ای dio در کنار کیفیت مطلوب آن، مناسب بوده و یکی از بهترین انتخاب‌هاست.

ایمپلنت دیو کره ای

ایمپلنت کره ای دنتیس Dentis

ایمپلنت‌های دنتیس جزو ایمپلنت‌هایی با راندمان بالا و درصد موفقیت خوب در جراحی شناخته‌ می‌شوند. ایمپلنت‌های این برند در 14 شکل مختلف برای سطح و داخل استخوان طراحی شدند و این برند با عرضه محصولات خود به بیش از 50 کشور، از معتبرترین برندهای کره جنوبی است.

ایمپلنت کره ای Snuc

برند Snuc با تولید آلیاژهای مختلف تیتانیوم، سعی دارد بهترین کیفیت ایمپلنت را در اختیار بیماران قرار دهد. این برند کره‌ای که از تکنولوژی‌های روز دنیا بهره‌ می‌برد، از بسیاری از برندهای آلمانی پیشی گرفته و محصولات خودش را در انواع مختلف عرضه کرده است.

ایمپلنت دنتیوم DENTIUM

دنتیوم یك برند پیشرو و پیشگام است كه با داشتن تكنولوژی لیزری و سامانه‌های كامپیوتری، ایمپلنت‌هایی با دقت بالا را طراحی‌ می‌کند. محصولات این برند را با ماندگاری بالای آنها‌ می‌شناسند. این برند انواع مختلفی از ایمپلنت را تولید‌ می‌کند که سوپرلاین، ایمپلنتیوم کره ای، سیمپل لاین، اسلیم لاین و… جزو معروف‌ترین آنها هستند.

ایمپلنت کره ای اسنوکر

کیفیت مناسب، ماندگاری خوب و قیمت مقرون‌به‌صرفه از ویژگی‌های ایمپلنت‌های برند اسنوکر است. این برند شناخته شده‌ی کره‌ای، ایمپلنت‌های مختلف را طراحی و تولید کرده که برای شرایط مختلف استفاده‌ می‌شوند.

ایمپلنت کره ای چاروم Chaorum

برند چاروم Chaorum یک برند منحصربه‌فرد و خاص است که با بهره‌مندی از تجهیزات پیشرفته و موادی که بالاترین سازگاری زیستی را با بدن انسان دارند، انواع پروتزهای مستحکم را تولید‌ می‌کند.

مقایسه کیفیت ایمپلنت کره ای با سوئیسی، آمریکایی و آلمانی

کره، آلمان، سوئیس یا آمریکا؟! ایمپلنت کدام کشور بهتر است؟ برای پاسخ به این سوال باید عواملی مثل کیفیت، طول عمر و استحکام ایمپلنت را در نظر گرفت. در بین کشورهای مختلف، کشورهای سوئیس و آمریکا، جدیدترین تکنولوژی‌ها را برای تولید ایمپلنت دارند و گرانترین نوع ایمپلنت را تولید‌ می‌کنند.

ایمپلنت‌های سوئیسی و آمریکایی از نظر کیفیت و طول عمر نسبت به ایمپلنت‌های کره‌ای بهتر هستند. اما باید در نظر داشت که قطعات ایمپلنت‌های این دو کشور به گستردگی ایمپلنت‌های کره‌ای در بازار نیست و‌ نمی‌توان در ایران ایمپلنت‌های اورجینال این کشورها را به سادگی یافت.

از طرف دیگر انواع ایمپلنت کره ای تحت لیسانس امریکا در کنار کیفیت مطلوب، قیمت مناسب‌تری هم دارند. در ضمن ایمپلنت‌های کره‌ای رقابت تنگاتنگی با ایمپلنت‌های آلمانی دارند و در برخی موارد از آنها برتری پیدا کردند.

ایمپلنت کره ای استفاده بکنیم یا نه؟

البته هر چند که هزینه ایمپلنت دندان کره ای برای افرادی که قیمت، اولین دغدغه‌شان است، مقرون‌به‌صرفه بوده و ماندگاری و کیفیت این ایمپلنت‌ها نیز مناسب است. انواع ایمپلنت کره ای با برندهای مختلفی برای استفاده در جراحی ایمپلنت در دسترس هستند که هر کدام مشخصات، کیفیت و متریال خاص خودشان را دارند. به طور کلی ایمپلنت‌های کره‌ای کیفیت قابل قبولی دارند و اگر متخصص ایمپلنت با توجه به شرایط بیمار از برند معتبری استفاده کند،‌ می‌توان انتظار ماندگاری آنها را تا 10 یا 20 سال داشت. به این ترتیب، به راحتی می‌توان ایمپلنت ساخت کره را یکی از بهترین انواع ایمپلنت دندان برشمرد.

فراموش نکنید استفاده از برند ایمپلنت معتبر، تنها نیمی از مسیر موفقیت کاشت ایمپلنت محسوب‌ می‌شود. مهارت و تخصص دندانپزشک، اهمیت بیشتری برای موفقیت جراحی ایمپلنت دارد. ما در دندانپزشکی شبانه روزی مینوسا، بهترین متخصصان ایمپلنت تهران را کنار هم آوردیم تا شما در محیطی فوق پیشرفته و مجهز، جراحی ایمپلنت را بدون نگرانی دنبال کنید. در کلینیک مینوسا انواع ایملنت از ایمپلنت دندان بدون جراحی تا جراحی‌های پیشرفته را زیر نظر متخصصین با بیش از هزاران تجربه موفق ایمپلنت انجام دهید.

سوالات متداول در ایمپلنت دندان کره ای

بهترین برند ایمپلنت کره ای چیست؟

برندهای مگاژن، دنتیس، دنتیوم، بایوتم، اوستوم و… بهترین ایمپلنت‌های کره‌ای هستند.

آیا ایمپلنت کره ای خوب است؟

ایمپلنت‌های کره‌ای به نسبت قیمت خود، کیفیت مناسبی دارند و‌ می‌توانید با استفاده از آنها هزینه کمتری نسبت به ایمپلنت‌های اروپایی و آمریکایی بپردازید.

بهترین ایمپلنت مال کدام کشور است؟

کشورهای آمریکا و سوئیس پیشرفته‌ترین تجهیزات را برای تولید ایمپلنت دارند و بهترین ایمپلنت‌های دندانی را تولید‌ می‌کنند.

ایمپلنت کره ای یا آلمانی بهتر است؟

برخی از برندهای کره‌ای از برندهای آلمانی بهتر هستند؛ اما‌ نمی‌توان به صورت قطعی نظر دارد و بهتر است ایمپلنت با توجه به شرایط فرد توسط متخصص انتخاب شود.

فرق ایمپلنت کره ای و سوئیسی چیست؟

ضمانت، کیفیت و طول عمر ایمپلنت‌های سوئیسی بیشتر است؛ اما قیمت بیشتری نسبت به ایمپلنت کره‌ای دارند و دسترسی به قطعات آنها نیز ساده نیست.

قیمت ایمپلنت کره ای 1402 در تهران چقدر است؟

هزینه ایمپلنت کره‌ای به عوامل مختلفی بستگی دارد. برای اطلاع دقیق از هزینه‌های ایمپلنت با توجه به شرایط خودتان، با کلینیک مینوسا تماس بگیرید.

همین الان وقت معاینه رایگان بگیر!

خدمات مینوسا :

ارسال مشخصات:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای رزرو نوبت کافیست اطلاعات خود را وارد نمایید تا همکاران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس حاصل کنند.
فرم درخواست نوبت دندانپزشکی