ما مینوسا هستیم

خالق زیبا ترین لبخندها از 21 سال پیش تا کنون

مینوسا به معنای بهشته که پر از آرامشه، نمیگیم اینجا شبیه بهشت هست ولی سعی کردیم با تجریه خوبی که در درمان مراجعه کنندگانمون داریم محیط اینجا رو آرامش بخش بسازیم.

سابقه 21 ساله ما در امر دندانپزشکی باعث نشد که رنگ سبز و آبی رو تکرار کنیم ما سنت رو شکستیم و محیط را جذابتر و خاص تر دکور کردیم.

از طرفی ما میرداماد رو برای احداث کلینیک انتخاب کردیم چون میخواستیم خارج از محمدوده طرح ترافیک باشیم، چون میخواستیم نزدیک مترو باشیم و مهمتر از اینا میخواستیم شما راحت باشید.

ما ادعا داریم که میتونیم خدمات ویژه ای رو برای مراجعه کننده ها مهیا کنیم، اگر میپرسی چه خدمات ویژه ای میتونیم از بیهوشی و یا رادیولوژی کامل اسم ببریم؛ ما این امکان رو داریم که برای بچه ها و بزرگسالان از طریق بیهوشی کامل کلیه خدمات دندانپزشکی رو ارائه بدیم.

ضمناً ما یک سری خدمات VIP هم داریم که به مراجعه کنندگانمون معرفی میکنیم، مثل پارکینگ و ترانسفر رایگان ، بعلاوه از طریق باشگاه مشتریان به مراجعه کنندگان وفادار خدمات و تخفیف های ویژه ارائه میدیم.

دندانپزشکی مینوسا در میرداماد

هدف ما

فکر نمیکنیم هدفی بزگتر از سلامتی انسان روی کره ی زمین وجود داشته باشه، خب هدف ما هم همینه اما طی کردن یک سری گام ها قبل از رسیدن به هدف کیفیت اون رو تضمین میکنه، خب ما هدفمون رو با کیفیت خیلی بالایی میخواهیم به شما عرضه کنیم و اون عشق به سلامتی خودتونه.

چرا ما را باید انتخاب کنید؟

حتماً شنیدید که گفتن “سنگ مفت، گنجشک مفت” ، ما به شما این پیشنهاد رو میکنیم که برای اینکه مطمئن بشید یک بار هم که شده به ما سر بزنید، با دکترهامون صحبت کنید، پرسنل ما رو بشناسید اصلا تشریف بیارید با هم چای بخوریم، چیزی رو از دست نمیدین،
اتفاقاً دوستهای خوبی بدست میارید.

پزشکان خوب

محیطی دوستانه

مشاوره رایگان

تجهیزات مدرن

سلامت دندان

استفاده از لیزر در دندانپزشکی

بدون انتظار

عسکبرداری

محیط آرام

دسترسی آسان

تضمین رضایت

محیط ایمن