ایمپلنت و زیبایی دندانها با شرایط اقساط

تماس با ما

ما در مینوسا به عنوان مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شبانه‌روزی، انواع خدمات دندانپزشکی از عکسبرداری دندان، ایمپلنت، دندانپزشکی اطفال… تا زیبایی را زیر نظر متخصصین و در منطقه در میرداماد انجام می‌دهیم.

ارسال پیام

ما در مینوسا 7 روز هفته به صورت 24 ساعته پذیرای شما هستیم.
ویزیت و مشاوره در مینوسا 100% رایگان است.

تلفن

021-229 25 336

ایمیل

info@minoosaclinic.com

اینستاگرام

@minoosa.dental.clinic

آدرس ما

تهران، میرداماد بعد از خیابان دکتر مصدق جنوبی (نفت جنوبی) پلاک 258

پذیرش دندانپزشکی مینوسا

مینوسا به معنای بهشته که پر از آرامشه، نمیگیم اینجا شبیه بهشت هست ولی سعی کردیم با تجریه خوبی که در درمان مراجعه کنندگانمون داریم محیط اینجا رو آرامش بخش بسازیم.

سابقه 21 ساله ما در امر دندانپزشکی باعث نشد که رنگ سبز و آبی رو تکرار کنیم ما سنت رو شکستیم و محیط را جذابتر و خاص تر دکور کردیم. از طرفی ما میرداماد رو برای احداث کلینیک انتخاب کردیم چون میخواستیم خارج از محدوده طرح ترافیک باشیم، چون میخواستیم نزدیک مترو باشیم و مهمتر از اینا میخواستیم شما راحت باشید.

ما ادعا داریم که میتونیم خدمات ویژه ای رو برای مراجعه کننده ها مهیا کنیم، اگر میپرسی چه خدمات ویژه ای میتونیم از بیهوشی و یا رادیولوژی کامل اسم ببریم؛ ما این امکان رو داریم که برای بچه ها و بزرگسالان از طریق بیهوشی کامل کلیه خدمات دندانپزشکی رو ارائه بدیم.

ضمناً ما یک سری خدمات VIP هم داریم که به مراجعه کنندگانمون معرفی میکنیم، مثل پارکینگ و ترانسفر رایگان ، بعلاوه از طریق باشگاه مشتریان به مراجعه کنندگان وفادار خدمات و تخفیف های ویژه ارائه میدیم.

برای رزرو نوبت کافیست اطلاعات خود را وارد نمایید تا همکاران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس حاصل کنند.
فرم درخواست نوبت دندانپزشکی