Logo

لبخند هالیوودی چیست و چگونه انجام می شود؟

غیرقابل بحث است که لبخندی که مورد پسند مردم باشد باعث جذابیت بیشتر فرد می شود و در زندگی اجتماعی او تأثیر مثبت می گذارد ، بنابراین تمایل طبیعی هر شخص به داشتن لبخند است که تأثیر خوبی در افراد ایجاد می کند. اخیراً اهمیت زیبایی شناسی صورت بتدریج افزایش یافته و میل به داشتن لبخندی ایده آل در دنیای مدرن به بالاترین سطح خود رسیده است. اگرچه تعریف لبخند ایده آل به دلیل تفاوت بین فرهنگ و افراد بسیار دشوار است ، اما لبخندی که از دندانهای سفید ، متقارن و سالم ساخته شده و معروف به “لبخند هالیوودی” است که توسط سینمای آمریکا به جهان معرفی شده است ، تقریباً مورد توجه هر فرد در جهان قرار گرفته است. اهمیت بسیاری دارد که دندانپزشکان بدون اینکه فراموش کنند هدف اصلی آنها محافظت از سلامت دهان و دندان بیمار است ، برنامه های درمانی خود را تحقق بخشند.

مراحل اصلاح طرح لبخند معمولاً شامل موارد زیر است:

بگذارید لبخند شما مانند خنده های ستارگان هالیوود به نظر برسد!

لبخند هالیوودی به بسیاری از قوانین علمی و هنری پایبند است

طراحی لبخند به بسیاری از قوانین علمی و هنری بستگی دارد. این قوانین از داده های جمع آوری شده از بیمار در طول معاینه ، مدل های تشخیصی و اندازه گیری های علمی گرفته شده است. اگرچه درک زیبایی از نژاد و فرهنگ متفاوت است ، اما مفاهیم اساسی هنری درباره زیبایی وجود دارد و برای طراحی موفق لبخند نیز باید این قوانین را باید در نظر گرفت. برای دستیابی به یک طراحی لبخند موفق ، سالم و کاربردی ، نکته مهم دیگری که در هنگام طراحی لبخند نباید فراموش شود این است که خنده در نتیجه ارتباط بسیاری از ساختارها مانند عضلات ، استخوان ها ، مفاصل و بافت های لثه شکل می گیرد. از آنجا که لبخند زدن به بافتهای مختلف مربوط می شود ، ایجاد یک لبخند ایده آل ممکن است نیاز به یک رویکرد چند رشته ای داشته باشد که شامل ارتودنسی ، جراحی ارتوگناتیک ، جراحی پلاستیک ، درمان پریودنتال و دندانپزشکی زیبایی باشد.

لبخند هالیوودی چیست ؟

طرح لبخند هالیوودی بازسازی کامل لبخند شما است، یعنی بازسازی کامل هر دو فک با استفاده از تاج، روکش ، ایمپلنت و … است. خنده هالیوودی شامل قرار دادن تاج دندانی روی دندان ها یا حداقل تمام دندان های قابل مشاهده در هر دو فک است. لبخند هالیوودی دندانپزشکی برای تداعی دندان های سفید درخشان افراد مشهور هالیوود استفاده می شود.

فواید لبخند هالیوودی

لبخند هالیوودی اعتماد به نفس شما را افزایش می دهد و مانع از شک و تردید به خودتان می شود. این زندگی اجتماعی شما را بهبود می بخشد و به شما امکان می دهد هم از نظر اجتماعی و هم از نظر حرفه ای پیشرفت کنید.

در طراحی لبخند زیبایی چه باید کرد؟

با ارتودنسی می توان اختلالات در ردیف دندان را برطرف کرد. با بسته شدن دیاستما ، شکافهای بین بدون برش دندانهای بیمار بسته می شود ومشکلات و بی نظمی های سطح لثه برطرف می شود.هماهنگی بین دندان ها و لب و گونه حاصل می شود.

دندان های شکسته یا گیج با روکش های کامپوزیت ، روکش های سرامیکی یا روکش های زیرکونیوم درمان می شوند.

همچنین ، دندان های شکسته با ترمیم کامپوزیت زیبایی بدون برش دندان ترمیم می شوند. بلیچینگ به دندانهایی که تغییر رنگ دارند ، اعمال می شود.

ایمپلنت یا پروتزهای بریج برای جایگزینی دندانهای از دست رفته ساخته می شوند و در نتیجه یک آرایه کامل دندان ایجاد می شود.

سرانجام ، در صورت لزوم ، می توان از روش های بوتاکس و پر کردن پوستی استفاده کرد.

همین الان وقت معاینه رایگان بگیر!

خدمات مینوسا :

ارسال مشخصات:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای رزرو نوبت کافیست اطلاعات خود را وارد نمایید تا همکاران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس حاصل کنند.
فرم درخواست نوبت دندانپزشکی