هشدار!
تمامی خطوط ثابت کلینیک مینوسا قطع می باشد، تا اطلاع ثانوی با شماره های 09125170722 و 091960006537 تماس بگیرید.

انجام زیبایی و ایمپلنت از 1,500,000 تومان

معرفی بهترین محصولات سفید کننده دندان

صنعت لوازم آرایشی مملو از سرم ها و ابزارهای فراوانی است که نتایج زیبایی را امیدوار می کند. در حالی که قبل و بعد از تحول همیشه تضمین نشده است، بهترین محصولات سفید کننده دندان می توانند نتایج جدی ارائه دهند خودتان انجام دهید، بدون نیاز به دندانپزشک! اما این بدان معنا نیست که ما با دندانپزشک مشورت نکرده ایم تا به ما در انتخاب موثرترین خمیر دندان های سفید کننده، کیت های نور ال ای دی سفید کننده و موارد دیگر کمک کنند. در این بلاگ کلینیک شبانه روزی دندانپزشکی مینوسا به معرفی و مقایسه محصولات سفید کننده دندان می‌پردازیم.

معرفی بهترین سفید کننده های دندان

با دندانپزشک آشنا شوید

دکتر استفانی دومانیان و بنیانگذار پارک Lex 60 Dental، دندانپزشک زیبایی به تعدادی از لبخندهای پر عکس در شهر نیویورک، توضیح می دهد که همه محصولات سفید کننده به یک اندازه ایجاد نمی شوند و همه کاندیدای محصولات سفید کننده نیستند. دومانیان که خواهران سیپریانا کوان و تی کی واندر و امیلی را در پارک اشلی پاریس درمان کرده است، همچنین به کسانی که دندان‌های بسیار حساس، دندان‌های شفاف (مینای فرسوده)، مشکلات لثه دارند، یا کارهای دندانپزشکی (روکش، پر کردن، روکش) توصیه می‌کند.روی دندان های جلویی خود، قبل از استفاده از یک روش سفید کننده در رژیم بهداشتی دندان، نظر دندانپزشک را جویا شوید.

در انتخاب سفید کننده‌های دندان به چه نکاتی باید دقت کرد؟

در انتخاب خمیردندان سفیدکننده، «باید در نظر داشته باشید که دانه‌های کوچکی در آن‌ها وجود دارد که دندان‌های شما را جلا می‌دهد، بنابراین ساینده می‌شود. اگر شما خواهان نوشیدنی بزرگ آب لیمو هستید یا تمایل به خوردن غذاهای اسیدی زیاد دارید، این نوع خمیردندان در ترکیب با عادات روزانه شما خیلی سریعتر مینای دندان شما را از بین می برد. دومانیان برای دریافت نتایج بهینه، یک استراتژی ترکیب و تطبیق را توصیه می کند.

خمیردندان‌های سفیدکننده راهی آسان برای کمک به حذف لکه‌های سطحی روی دندان‌های شما هستند. همچنین روش خوبی برای تقویت درمان‌های سفیدکننده قبلی است که ممکن است داشته باشید و بنابراین به شما در حفظ این نتایج کمک می‌کند.» در انتخاب نوارها، قلم‌ها یا کیت نور LED، اندازه و شکل دندان‌های خود را در نظر بگیرید. “با محصولات نیمه سفارشی، یک اندازه همیشه مناسب همه نیست.”

بیشتر بخوانید: کامپوزیت دندان

تفاوت خمیر دندان، نوار، قلم و لیزر سفید کننده

تفاوت اصلی بین نوارها، خمیردندان ها و قلم ها در قدرت فرمول سفید کننده است. نوارها حاوی بیشترین غلظت مواد فعال هستند و به دنبال آن قلم ها و به دنبال آن خمیر دندان قرار دارند. بهترین نتایج با درمان نور LED در دفتر و به دنبال آن یک کیت نور خانگی به دست می آید. شایان ذکر است که درمان‌های نوری شامل ژل‌های سفیدکننده نیز می‌شوند، اما وقتی با نور (که لکه‌ها را ضعیف می‌کند) همراه شوند، درمان مؤثرتر است.

با استفاده از نوارهای سفیدکننده، نتایج سریع‌تری به دست می‌آورید، زیرا غلظت بیشتری از مواد سفیدکننده وجود دارد و آنها نسبت به خمیردندان شما طولانی‌تر با دندان‌های شما تماس دارند». ایده آل این است که از هر دو درمان به همراه استفاده کنید: نوارهای سفید کننده 3 تا 5 روز متوالی هر دو ماه یکبار و سپس تمیز کردن روزانه با خمیر دندان سفید کننده برای حفظ نتایج. اما نتیجه نهایی؟ “با یک درمان سفید کننده با افزایش سبک نسبت به قلم به تنهایی، نتایج سریع تری دریافت خواهید کرد.”

بیشتر بخوانید : افزایش زیبایی دندان‌ها با انواع لمینت دندان

بهترین خمیر دندان سفید کننده: خمیر دندان کرست 3D وایت برلیانس

Crest 3D احتمالا یکی از محبوب ترین خمیردندان های سفید کننده است. دکتر دومانیان می گوید: حاوی فلوراید است و ادعا می کند که به مدت 12 ساعت در برابر لکه ها محافظت می کند.

چرا ما آن را دوست داریم: محصول مقرون به صرفه است، به راحتی پیدا می شود و می توان روزانه از آن استفاده کرد.

نحوه استفاده: دو بار در روز مانند خمیر دندان های معمولی مسواک بزنید.

بهترین سرم سفید کننده مینای دندان: سرم ضد پیری وواردیس

توزیع یکنواخت محصول سفید کننده،” دکتر دومانیان می گوید.

فرمول ثبت اختراع یکی از معدود درمان های سفید کننده است که فرآیند معدنی سازی مجدد بدن را برای ساختن مینای دندان شما تقلید می کند. به علاوه، نتایج بعد از یک هفته وعده داده می شود.

روش مصرف: روی دندان‌های تمیز و خشک بمالید (ایده‌آل قبل از خواب) و دندان‌ها را به مدت 10 تا 15 ثانیه کشیده نگه دارید. تا 30 دقیقه بعد از خوردن یا نوشیدن خودداری کنید. روزانه به مدت یک هفته استفاده کنید.

خمیردندان کرست برای سفیدی دندان

بهترین دستگاه سفید کننده با نور: GLO Brilliant White Smile

Glo بدون اینکه روی دندان ها یا لثه شما ساینده باشد، نتایج سفید کننده سریعی را ارائه می دهد. فناوری پیشرفته این کیت می‌تواند به تقویت نتایج سفیدکننده دریافتی در مطب کمک کند

به حفظ این نتایج در طول زمان کمک کنید.

بهترین چیز بعدی برای درمان در مطب، کیت Glo Brilliant یک ژل را با یک فناوری سبک جفت می کند تا از طریق فناوری گرما با مواد سفید کننده فعال پراکسید هیدروژن و نیترات پتاسیم، دندان ها را درخشان کند.

نحوه استفاده: ژل دندان های سفید کننده GLO Vials را با یک برس کوچک (شامل) روی دندان های بالا و پایین بمالید. دهانی را به مدت هشت دقیقه وارد کنید. دو بار تکرار کنید (هر بار استفاده مجدد از ژل) زیرا هر جلسه سفید کننده شامل سه جلسه هشت دقیقه ای است. در صورت نیاز فرآیند را تکرار کنید.

بهترین درمان با قلم در حال حرکت: قلم Glo to Go

قلم پس از پنج روز کاربرد آسان و موفقیت را ارائه می دهد.

روش مصرف: ژل را از قلم روی دندان های تمیز و خشک بمالید و به مدت 20 تا 30 دقیقه از خوردن و نوشیدن خودداری کنید. دو بار در روز به مدت دو هفته استفاده شود.

بهترین نوارهای سفید: نوارهای سفید شفاف

«این‌ها قوی‌تر از اکثر فرمول‌های بدون نسخه هستند و برای دندان‌ها و لثه‌های حساس عالی هستند.

استفاده از این نوارهای سفید کننده بسیار آسان است و بعد از پنج روز نتیجه می دهد. به علاوه، ماده فعال آنها پراکسید کاربامید است که نسبت به نوارهایی که حاوی پراکسید هیدروژن هستند کمتر تحریک‌کننده است.

روش استفاده: یک نوار را به مدت یک ساعت در روز به مدت پنج روز متوالی روی دندان های بالا و پایین خود بمالید.

 

بهترین کیت سفید کننده مورد تایید مدل: ست سفید کننده

 

 

این کیت به شما کمک می کند تا سفید کردن دندان را در روتین زیبایی روزانه خود بگنجانید.

همکاری کندال جنر با مون یک قلم سفید کننده عالی (و ظاهر عالی) تولید کرد. در صورت نیاز از این ترکیب با خمیر دندان Moon و تقویت کننده سفید کننده خمیر دندان استفاده کنید.

نحوه استفاده: همانطور که می‌دانیم رژیم های سفید کننده دندان زمانی بهینه می شوند که محصولات مختلف با هم مخلوط شوند. روزانه از خمیر دندان مون استفاده کنید. تقویت کننده سفید کننده دندان را یک تا دو بار در هفته استفاده کنید و از قلم سفید کننده (ژل را روی دندان های تمیز و خشک بمالید) تا دو بار در روز به مدت دو هفته استفاده کنید.

 

بهترین خمیر دندان سفید کننده: خمیر دندان سفید کننده پیشرفته Colgate Optic White

دکتر دومانیان می‌گوید: «این تنها خمیر دندان سفیدکننده واقعی (نه صرفاً لکه‌بر) است که ADA آن را تأیید کرده است و مانند همه خمیرهای مورد تأیید ADA، حاوی فلوراید برای پیشگیری از حفره است».

یک خمیر دندان گیاهی با نتایج وعده داده شده پس از چهار هفته استفاده روزانه.

نحوه استفاده: دو بار در روز مانند خمیر دندان های معمولی مسواک بزنید.

6 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای رزرو نوبت کافیست اطلاعات خود را وارد نمایید تا همکاران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس حاصل کنند.
فرم درخواست نوبت