Logo

اسنپ آن اسمال (Snap-on-smile)

اسنپ آن اسمال snap on smile

اسنپ آن اسمال (snap on smile)یکی از خدمات زیبایی که کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی مینوسا ارائه می دهد می تواند زندگی را تغییر دهد، زیرا اعتماد به نفس لبخند را به بیمار باز می گرداند

 اسنپ آن اسمال یک راه آسان و مقرون به صرفه برای به دست آوردن یک لبخند فوق العاده است. از رزین دندان با تکنولوژی پیشرفته ساخته شده است که آن را بسیار نازک و بسیار قوی می کند.می توانید با اسنپ آن اسمال خود بنوشید و بخورید. مراقبت از آن آسان است و می تواند یک راه حل زیبایی موقت فوق العاده برای دندان های بالا و پایین باشد. درست روی دندان های شما قانواع کامپوزیت زیبایی دندان: بهترین مدل ونیر کامپوزیت دندانی چیست؟رار می گیرد تا لبخندی زیبا و طبیعی به شما بدهد. Snap-on Smiles می تواند لکه ها، تراشه ها، شکاف ها یا دندان های از دست رفته را پنهان کند. Snap-On Smile یک راه حل دندانپزشکی مقرون به صرفه، غیر تهاجمی و برگشت پذیر است که تنها به دو ویزیت کوتاه مدت در  کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی مینوسا نیاز دارد.  

مزایای دندان اسنپ آن نسبت به لمینت ونیر چیست؟

قیمت اسنپ اسمایل نسبت به قیمت لمینت دندان ارزان تر است. از طرف دیگر دندان اسنپ آن بسیار راحت تر از لمینت ونیر روی دندان های شما نصب می شود و خودتان به راحتی می توانید آن را روی دندان های خود قرار دهید. 

از دیگر مزایای دندان اسنپ آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

• پوشاندن سریع دندان های زرد

• ارزان بودن قیمت اسنپ آن اسمایل

• امکان استفاده از دندان اسنپ آن به طور موقتی 

معایب دندان اسنپ آن نسبت به لمینت دندان

یکی از بزرگترین معایب دندان اسنپ آن این است که اندازه آن به طور سفارشی برای دندان های شما ساخته نمی شود. البته برخی از آنها دارای سایز‌های مختلف هستند اما معمولاً اکثر دندان های اسنپ آن به صورت فری سایز تولید می‌شوند.

از دیگر معایب اسنپ آن اسمایل این است که پیش از خرید آن نمی توانید از کیفیت دندان پروتزی خریداری شده مطمئن باشید.

جا انداختن دندان اسنپ آن برای اولین بار می تواند کمی مشکل باشد؛ به همین علت توصیه می شود برای نصب آن به یک دندانپزشک مراجعه کنید.

البته برخی از افرادی که مدتی از دندان اسنپ آن استفاده کرده اند معتقدند برداشتن آنها از روی دندان ها نیز به سختی انجام گرفته است. اگر نتوانید در ابتدای کار اسنپ آن اسمایل را به درستی روی دندان‌های خود شکل بدهید ممکن است هنگام برداشتن آنها با مشکل شوید.

توجه کنید که برخلاف لمینت یا کامپوزیت برای قرار گرفتن دندان اسنپ آن هیچگونه چسبی به کار نمی رود بنابراین در زمانی که صحبت می‌کنید یا غذا می جوید مراقب باشید تا از دهان شما خارج نشود.

اسنپ آن اسمایل در دهان شما مثل لمینت ونیر یا کامپوزیت راحت نیست و شما تا زمانی که دندان اسنپ آن را در دهان خود دارید احساس می کنید که یک جسم خارجی روی دندانهای شما قرار گرفته است.

مدت زمان شکل گرفتن و سرد شدن دندان اسنپ آن بسیار طولانی است و شما باید منتظر بمانید تا اسنپ آن اسمایل روی دندان های تان سفت شود تا بتوانید از آن استفاده کنید.

کیفیت دندان اسنپ آن در برابر لمینت ونیر بسیار ضعیف است و حتی کمتر از کامپوزیت دندان دوام می آورد. بنابراین در مقایسه با لمینت ونیر ها که بیش از ده سال روی دندان ها باقی می مانند؛ انتخاب کوتاه مدتی است.

چون اسنپ آن اسمایل در اثر مصرف نوشیدنی های داغ ممکن است دوباره حالت خود را از دست بدهد و نرم شود بنابراین باید خوردن غذاها و نوشیدنی های داغ را محدود کنید. معمولاً توصیه می شود که پس از نصب اسنپ آن اسمایل چای یا قهوه داغ ننوشید.

با دندان اسنپ آن نمی توان به راحتی غذا خورد. بنابراین انتخاب مناسبی برای اصلاح طرح لبخند در طولانی مدت نیست. فقط می توانید از اسنپ آن اسمایل در جلسات کوتاه مدت یا قرار ملاقات های بسیار مهم استفاده کنید یا برای گرفتن عکس استفاده کنید. اسنپ آن اسمایل در مهمانی های طولانی مدت نمی تواند گزینه مناسبی باشد چون اصلا خوشایند نیست که وسط مهمانی بخواهید دندانهای خود را در بیاورید تا غذا بخورید!

اسنپ آن اسمایل روی سلامت دهان و دندان شما نیز تاثیر می گذارد. نتایج تحقیقات نشان داده اند که اسنپ آن اسمایل نسبت به دندان طبیعی پلاک های بیشتری را جذب می کند و در نتیجه خطر پوسیدگی دندان ها را افزایش می دهد. باکتری ها به سرعت دور دندان اسنپ آن تجمع کرده و برای دندان طبیعی زیر آن مشکلات جدی را ایجاد می کند.

اسنپ آن اسمایل برای پوشاندن کدام عیوب ظاهری دندان ها به کار میرود؟

با استفاده از اسنپ آن اسمایل میتوانید تمام عیوب ظاهری دندان ها از جمله شکستگی، جای خالی دندان، فاصله زیاد بین دندان ها یا حتی دندان هایی که به شدت زرد شده و تغییر رنگ داده اند را بپوشانید. دندان اسنپ آن از میان سایر روش های اصلاح طرح لبخند بسیار ارزان تر است و به راحتی در دسترس شماست.

تفاوت اسنپ آن اسمایل با ونیر لمینت چیست؟

مهمترین تفاوت اسنپ آن اسمایل با ونیر لمینت در نحوه قرار گرفتن آن روی دندان ها است. لمینت های سرامیکی پوسته های نازکی از جنس سرامیک هستند که به طور دائم با مینای دندان های جلو پیوند برقرار می کنند و می توانند برای طولانی مدت بیش از ۱۰ سال تمام عیوب ظاهری دندان شامل ترک، ساییدگی، فاصله زیاد، کجی و زردی دندان ها را بپوشانند.

ونیرهای لمینت، بعد از اینکه دندانپزشک از روی دندان شما قالبی تهیه کرد؛ توسط لابراتوار به صورت سفارشی شده فقط برای دندانهای شما و پوشاندن عیوب ظاهری آن ساخته می شوند. نتایج ظاهری آنها از لحاظ زیبایی واقعا فوق العاده است. شما میتوانید سایه رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید تا دندان هایی سفید تر و درخشان تر داشته باشید.

از طرف دیگر اسنپ آن اسمایل به صورت فری سایز ساخته می‌شود و سفارشی شده برای دندان های شما نیست. پس از اینکه اسنپ آن اسمایل روی دندان های شما قرار گرفت؛ در مدت کوتاهی و فقط طی چند ساعت می توانید از آن استفاده کنید. جنس اسنپ آن اسمایل به اندازه لمینت دندان در برابر زرد شدن یا وارد آمدن ضربه مقاوم نیست. بنابراین باید در استفاده از آنها احتیاط کنید.

همین الان وقت معاینه رایگان بگیر!

خدمات مینوسا :

ارسال مشخصات:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای رزرو نوبت کافیست اطلاعات خود را وارد نمایید تا همکاران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس حاصل کنند.
فرم درخواست نوبت دندانپزشکی