لبخند هالیوودی

بگذارید لبخند شما مانند خنده های ستارگان هالیوودی به نظر برسد!

لبخند هالیوودی چیست ؟ چگونه انجام می شود؟

لبخند هالیوودی

غیرقابل بحث است که لبخندی که مورد پسند مردم باشد باعث جذابیت بیشتر فرد می شود و در زندگی اجتماعی او تأثیر مثبت می گذارد ، بنابراین تمایل طبیعی هر شخص به داشتن لبخند است که تأثیر خوبی در افراد ایجاد می کند. اخیراً اهمیت زیبایی شناسی صورت بتدریج افزایش یافته و میل به داشتن لبخندی ایده آل در دنیای مدرن به بالاترین سطح خود رسیده است. اگرچه تعریف لبخند ایده آل به دلیل تفاوت بین فرهنگ و افراد بسیار دشوار است ، اما لبخندی که از دندانهای سفید ، متقارن و سالم ساخته شده و معروف به “لبخند هالیوودی” است که توسط سینمای آمریکا به جهان معرفی شده است ، تقریباً مورد توجه هر فرد در جهان قرار گرفته است. اهمیت بسیاری دارد که دندانپزشکان بدون اینکه فراموش کنند هدف اصلی آنها محافظت از سلامت دهان و دندان بیمار است ، برنامه های درمانی خود را تحقق بخشند.

مراحل اصلاح طرح لبخند معمولاً شامل موارد زیر است:

بگذارید لبخند شما مانند خنده های ستارگان هالیوود به نظر برسد!

لبخند هالیوودی به بسیاری از قوانین علمی و هنری پایبند است

طراحی لبخند به بسیاری از قوانین علمی و هنری بستگی دارد. این قوانین از داده های جمع آوری شده از بیمار در طول معاینه ، مدل های تشخیصی و اندازه گیری های علمی گرفته شده است. اگرچه درک زیبایی از نژاد و فرهنگ متفاوت است ، اما مفاهیم اساسی هنری درباره زیبایی وجود دارد و برای طراحی موفق لبخند نیز باید این قوانین را باید در نظر گرفت. برای دستیابی به یک طراحی لبخند موفق ، سالم و کاربردی ، نکته مهم دیگری که در هنگام طراحی لبخند نباید فراموش شود این است که خنده در نتیجه ارتباط بسیاری از ساختارها مانند عضلات ، استخوان ها ، مفاصل و بافت های لثه شکل می گیرد. از آنجا که لبخند زدن به بافتهای مختلف مربوط می شود ، ایجاد یک لبخند ایده آل ممکن است نیاز به یک رویکرد چند رشته ای داشته باشد که شامل ارتودنسی ، جراحی ارتوگناتیک ، جراحی پلاستیک ، درمان پریودنتال و دندانپزشکی زیبایی باشد.

در طراحی لبخند زیبایی چه باید کرد؟

با ارتودنسی می توان اختلالات در ردیف دندان را برطرف کرد. با بسته شدن دیاستما ، شکافهای بین بدون برش دندانهای بیمار بسته می شود ومشکلات و بی نظمی های سطح لثه برطرف می شود.هماهنگی بین دندان ها و لب و گونه حاصل می شود.

دندان های شکسته یا گیج با روکش های کامپوزیت ، روکش های سرامیکی یا روکش های زیرکونیوم درمان می شوند.

همچنین ، دندان های شکسته با ترمیم کامپوزیت زیبایی بدون برش دندان ترمیم می شوند. بلیچینگ به دندانهایی که تغییر رنگ دارند ، اعمال می شود.

ایمپلنت یا پروتزهای بریج برای جایگزینی دندانهای از دست رفته ساخته می شوند و در نتیجه یک آرایه کامل دندان ایجاد می شود.

سرانجام ، در صورت لزوم ، می توان از روش های بوتاکس و پر کردن پوستی استفاده کرد.