درباره ما
کلینیک دندانپزشکی VIP که در آن می توانید احساس امنیت کنید و در پایان درمان با لبخندی مطمئن بر لبان خود آن را ترک کنید.
کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی مینوسا
خالق زیبا ترین لبخندها از 21 سال پیش تا کنون

آنچه درباره ما بدانید:

مینوسا به معنای بهشته که پر از آرامشه، نمیگیم اینجا شبیه بهشت هست ولی سعی کردیم با تجریه خوبی که در درمان مراجعه کنندگانمون داریم محیط اینجا رو آرامش بخش بسازیم. سابقه 21 ساله ما در امر دندانپزشکی باعث نشد که رنگ سبز و آبی رو تکرار کنیم ما سنت رو شکستیم و محیط را جذابتر و خاص تر دکور کردیم.

از طرفی ما میرداماد رو برای احداث کلینیک انتخاب کردیم چون میخواستیم خارج از محمدوده طرح ترافیک باشیم، چون میخواستیم نزدیک مترو باشیم و مهمتر از اینا میخواستیم شما راحت باشید. ما ادعا داریم که میتونیم خدمات ویژه ای رو برای مراجعه کننده ها مهیا کنیم، اگر میپرسی چه خدمات ویژه ای میتونیم از بیهوشی و یا رادیولوژی کامل اسم ببریم؛ ما این امکان رو داریم که برای بچه ها و بزرگسالان از طریق بیهوشی کامل کلیه خدمات دندانپزشکی رو ارائه بدیم. ضمناً ما یک سری خدمات VIP هم داریم که به مراجعه کنندگانمون معرفی میکنیم، مثل پارکینگ و ترانسفر رایگان ، بعلاوه از طریق باشگاه مشتریان به مراجعه کنندگان وفادار خدمات و تخفیف های ویژه ارائه میدیم.

پزشکان کلینیک مینوسا
با متخصص‌های ما آشنا شوید.
محسن برزگران
محسن برزگران

فلوشیپ ایمپلنت

دکتر علی عزیزی
دکتر علی عزیزی

جراح و دندانپزشک

سید علی مرسلی
سید علی مرسلی

ایمپلنتولوژیست

سیده فاطمه مرسلی
سیده فاطمه مرسلی

متخصص بیهوشی

دندانپزشکی VIP چیست؟

یک کلینیک دندانپرشکی VIP علاوه بر ارائه بالاترین استانداردهای دندانپزشکی عمومی، ترمیمی و زیبایی به هر بیمار، خدمات دیگری را نیز ارائه می دهد و درمان دندانپزشکی  متفاوتی را برای بیمارانی که می خواهند تجربه ای منحصر به فرد داشته باشند، رقم می‌زند. به طور کلی می توانید انتظار یک رابطه نزدیکتر بین پزشک و بیمار را داشته باشید که  دارای احساس راحتی، آرامش و همسو با خواسته ها و سبک زندگی شما داشته باشد.

کلینیک دندانپزشکی VIP که در آن می توانید احساس امنیت کنید و در پایان درمان با لبخندی مطمئن بر لبان خود آن را ترک کنید.

یک کلینیک دندانپزشکی VIP دارای بالاترین استانداردهای  یک درمانگاه ویژه برای مراجعه کنندگان VIP  خود است.

این استانداردهای ویژه برای انواع خدمات دندانپزشکی ترمیمی،جراحی، زیبایی را نیز شامل می‌شود.

تمامی کابین ها در کلینیک دنداپزشکی VIP مینوسا مجهز به پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا می‌باشند.

این کلینیک به روزترین و مجهزترین کلینیک دندنپزشکی VIP تهران می‌باشد که با متخصص ترین و باتجربه ترین تیم پزشکی در تمامی لاین ها خدمات تخصصی دنداپزشکی از جمله درمان ریشه ، بیماری های لثه ، جراحی فک ارتودنسی، زیبایی، اصلاح طرح لبخند و … را ارائه می‌دهد.

در کلینیک دندانپرشکی VIP  مینوسا یک دندانپزشک قابل اعتماد همیشه معاینه کامل دهان شما را همراه با تصویر دندان (اشعه ایکس یا سی تی اسکن) انجام می دهد تا هر مرحله از درمان را به دقت برنامه ریزی کند. بر اساس همه این اطلاعات، تیم دندانپزشکی VIP یک برنامه درمانی شخصی را تنظیم می کنند و تمام مراحل را با شما در میان می گذارند. هدف اصلی آنها این است که مطمئن شوند شما می دانید چه اتفاقی برای دندان های شما می افتد.

مراقبت های بعدی و معاینات منظم آخرین اما نه کم اهمیت ترین ویژگی کلینیک دندانپزشکی VIP وقابل اعتماد است به این صورت که حتی پس از پایان درمان نیز بیمار را زیر نظر دارند. این بدان معناست که معاینات منظم را به شما یادآوری می‌کنند و تمام اطلاعاتی را که باید در مورد لبخند جدیدتان و نحوه نگهداری از آن بدانید را به شما می‌دهند. گوش دادن به این توصیه ها بسیار مهم است، زیرا به نفع شماست که دندان های خود را تا حد امکان سالم نگه دارید.

کلینیک دندانپزشکیVIP مینوسا مجهز به یک لابراتوار مختص خود درمحل خود کلینیک است که به پزشکان اجازه می‌دهد تابه نوع و کیفیت و جنس و رنگ مواد مورد استفاده نظارت کامل داشته باشند.

 کلینیک دنداپزشکی VIP  مینوسا از پیشرفته ترین دستگاه ها و فناوری‌ها برای آسایش بیماران خود استفاده می‌کند تا بدون صرف وقت و انرژی با آسایش و راحتی واعتماد به پزشک خدمات درمانی VIP دریافت کنند.

از جمله این فناوری ها شامل دستگاه های تصویر برداری سه بعدی و لیزر بافت نرم و ترموگرافی و نرم افزارطراحی طرح لبخند می‌باشد.

همچنین کلینیک دندانپزشکی VIP مینوسا  مجهز به یک فضای مجزا برای مادران عزیز به همراه پرستار کودک مختص مادر و کودک نیز می باشد این کلینیک دارای سالن انتظار  VIP برای مهمانان ویژه این کلینیک است.

گروه دندانپزشکی VIP مینوسا می تواند به طور کامل باورهای شما را در مورد ویزیت ها و درمان های دندانپزشکی تغییر دهد. ما تجربه‌ای کاملا منحصر به فرد برای بیمار ایجاد می‌کنیم که شامل تکنیک‌های پیشرفته و پیشبرد تجربه است که رضایت شما را هدف قرار می‌دهد.

 کلینیک دندانپزشکی VIP مینوسا

گاهی اوقات بیماران از درمان دندانپزشکی خود مزایایی  بیشتر از مراقبت های استثنایی و جامع می خواهند. خواسته‌های شغلی، محدودیت‌های زمانی، شهرت اجتماعی یا ترجیحات و سبک زندگی ممکن است بیمار را به دنبال حفظ حریم خصوصی، راحتی، آسایش و آرامش بیشتر سوق دهد. اینجاست که خدمات دندانپزشکی VIP وارد عمل می شود.

چرا ما را باید انتخاب کنید؟

حتماً شنیدید که گفتن “سنگ مفت، گنجشک مفت” ، ما به شما این پیشنهاد رو میکنیم که برای اینکه مطمئن بشید یک بار هم که شده به ما سر بزنید، با دکترهامون صحبت کنید، پرسنل ما رو بشناسید اصلا تشریف بیارید با هم چای بخوریم، چیزی رو از دست نمیدین، اتفاقاً دوستهای خوبی بدست میارید.

هدف ها

فکر نمی کنیم هدفی بزرگتر از سلامتی انسان روی کره ی زمین وجود داشته باشد، هدف ما هم در کلینیک دندانپزشکی VIP مینوسا طی کردن یک سری گام ها قبل از رسیدن به هدف اصلی که کیفیت اون رو تضمین میکنه، خب ما هدفمون رو با کیفیت خیلی بالایی میخواهیم به شما عرضه کنیم و اون عشق به سلامتی خودتونه.